نرم افزار اندروید Persian Calendar

نرم افزار اندروید Persian Calendar v5.0.6 تقویم فارسی

نرم افزار اندروید Persian Calendar بهترین تقویم شمسی ایرانیان است. همیشه داشتن یک تقویم فارسی با حجم کم یکی از دغدغه های ماست، این برنامه که کاملا زبان فارسی را پشتیبانی می کند با دارا بودن ۴ زبان زنده دنیا تمام نیاز های کاربران ایرانی را برطرف می کند. از امکانات این نر افزار به دارا بودن تقویم شمسی، میلادی و قمری ، امکان مشاهده اوقات شرعی در شهر مورد …

۱۳۹۵-۰۵-۲۳ 960 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

نرم افزار اندروید Persian Calendar بهترین تقویم شمسی ایرانیان است. همیشه داشتن یک تقویم فارسی با حجم کم یکی از دغدغه های ماست، این برنامه که کاملا زبان فارسی را پشتیبانی می کند با دارا بودن ۴ زبان زنده دنیا تمام نیاز های کاربران ایرانی را برطرف می کند. از امکانات این نر افزار به دارا بودن تقویم شمسی، میلادی و قمری ، امکان مشاهده اوقات شرعی در شهر مورد نظر، تعین قبله با قبله نما و… می توان اشاره کرد.

نرم افزار اندروید Persian Calendar با ویجت های اختصاصی و زیبا، جذابیت خاصی به گوشی شما می بخشد. نمایش تاریخ به صورت ۱۲ و ۲۴ ساعته، مشاهده رویداد های تمام ایام سال و حتی امکان اضافه کردن رویداد جدید به تقویم از دیگر قابلیت های این برنامه به شمار می آید. با شخصی سازی این نرم افزار می توانید از تمام امکانات این اپ استفاده کنید، امکاناتی نظیر : دارا بودن ۲ پوسته روشن و تاریک، امکان نمایش عدد ها به فارسی، تنظیم تقویم فارسی، فعال و یا غیر فعال کردن نوتیفیکیشن ها، نمایش ابزارک ها و نوار آگاهی به وقت ایران در همه جا، نمایش ساعت در ابزارک، تعین موقعیت جغرافیایی بر اساس شهر و یا مختصات جغرافیایی، امکان پخش اذان و تنظیمات پخش اذان.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تاریخ تولد خود را به میلادی و یا قمری حساب کنید، که اغلب با جستجو در اینترنت این کار را انجام می دهند و یا یک نرم افزار اختصاصی برای این کار انجام می دهند. یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار تبدیل تاریخ شمسی، قمری و میلادی به یکدیگر است.

نرم افزار اندروید Persian Calendar

نرم افزار اندروید Persian Calendar

این اپلیکیشن ایرانی که به صورت کاملا رایگان توسط Ebrahim Byagowi طراحی شده است یکی از محبوب ترین نرم افزار های ایرانی است. اگر به دنبال یک تقویم شمسی با تمام امکانات فارسی هستید پیشنهاد ما به شما نرم افزار Persian Calendar است. تجربه استفاده آسان و روان از این برنامه را با دیگر دوستانتان به اشتراک بگذارید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید تقویم فارسی :

  • تقویم شمسی کاملا فارسی و رایگان
  • دارا بودن 4 زبان زنده دنیا
  • قابلیت شخصی سازی نرم افزار
  • امکان اضافه کردن رویداد جدید به تاریخ
  • امکان تعین شهر برای پخش اذان
  • به همراه ویجت های زیبا و جذاب
  • امکان تبدیل تاریخ های شمسی، میلادی و قمری به یکدیگر

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید تقویم فارسی :

  • امکان تعین موقعیت بر اساس مختصات جغرافیایی
  • امکان قرار دادن هشدار در تاریخ های آینده
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

نرم افزار اندروید تقویم فارسی
نرم افزار اندروید تقویم فارسی
نرم افزار اندروید تقویم فارسی
نرم افزار اندروید تقویم فارسی

دانلود باکس Download Box

نسخه v5.0.6 حجم 1 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده