نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون

نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون Houzz Interior Design Ideas v5.0.9.1

نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون Houzz Interior Design Ideas مختص کسانی است که همیشه به دنبال منزل نو و ایده هایی برای طراحی دکور داخلی ساختمان هستند. اگر شما هم از طراحی دکور لذت می برید و یا از طراحان داخلی ساختمان هستید بی شک این اپلیکیشن کمک به سزایی به کسب و کار شما می کند. با استفاده از نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون می توانید به بیش از …

۱۳۹۵-۰۶-۰۸ 1370 بار بدون دیدگاه جهانبخش

نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون Houzz Interior Design Ideas مختص کسانی است که همیشه به دنبال منزل نو و ایده هایی برای طراحی دکور داخلی ساختمان هستند. اگر شما هم از طراحی دکور لذت می برید و یا از طراحان داخلی ساختمان هستید بی شک این اپلیکیشن کمک به سزایی به کسب و کار شما می کند.

با استفاده از نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون می توانید به بیش از ده میلیون عکس طراحی داخلی، طراحی درون اتاق، دکوراسیون های ویلایی و معماری های زیبا دسترسی پیدا کنید و آنها را به سادگی ذخیره کنید. در این اپ اندرویدی بیش از یک میلیون معمار و طراح حضور دارند که روزانه نمونه کارهای خود را در معرض نمایش قرار می دهند.

یکی از ویژگی های جالب این نرم افزار قسمت “View in My Room” می باشد. در قسمت “View in My Room” شما می توانید با وارد شدن به هر دسته بندی و روشن کردن دوربین، نرم افزار به شما پیشنهاد می دهد که چه نوع دکور و چیدمانی که می توانید در آن فضا پیاده کنید.

اپ اندرویدی Houzz نرم افزاری است که نیویورک تایمز (New York Times) آن را در لیست ” best apps for home improvement ” به عنوان اولین و بهترین اپلیکیشن برای “توسعه و بهبود منزل” قرار داده است. همچنین CNN این نرم افزار را Wikipedia of interior and exterior design یا “ویکیپدیا طراحی داخلی و خارجی” نامگذاری کرده است.

شاید این همه شهرت تعجب شما را نیز بر انگیخته باشد اما باید اعتراف کرد که این نرم افزار یکی از کاملترین نرم افزار های طراحی دکوراسیون در اندروید است.

از آنجایی که استفاده از اینترنت و اپلیکیشن یکی از الزامات لاینفک در کسب و کار دنیای امروز شده به همین جهت برای دسترسی راحت تر شما به نمونه کار و طرح های حرفه ای دکور توصیه می شود این نرم افزار را به هیچ وجه از دست ندهید.

نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون

نرم افزار اندروید طراحی دکوراسیون


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید طراحی دکور :

  • بیش از ده میلیون عکس دکوراسیون و نمونه کار
  • امکان ذخیره کردن تصاویر با کیفیت بالا
  • امکان مشاهده تصاویر از History در صورت عدم دسترسی به اینترنت

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید طراحی دکور :

  • تغییر رابط کاربری نرم افزار
  • رفع اشکالات جزئی برنامه

پیش نمایش

نرم افزار اندروید طراحی دکور
نرم افزار اندروید طراحی دکور
نرم افزار اندروید طراحی دکور

دانلود باکس Download Box

نسخه v5.0.9.1 حجم 22 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده