نرم افزار اندروید Google Duo

نرم افزار اندروید Google Duo v14.1.16 تماس تصویری گوگل

نرم افزار اندروید Google Duo یک نرم افزار مناسب برای تماس تصویری با دوستان و کاربران سراسر جهان است. این نرم افزار و اپلیکیشن Google Allo به تازگی توسط Google Inc طراحی و توسعه داده شده اند. برنامه تماس تصویری گوگل با امتیاز ۴٫۵ در گوگل پلی عملکرد قابل قبولی داشته است و طرفداران زیادی پیدا کرده است. برای برقراری تماس از طریق نرم افزار اندروید Google Duo شما نیاز به …

Loading...
۱۳۹۶-۰۵-۰۱ 410 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

نرم افزار اندروید Google Duo یک نرم افزار مناسب برای تماس تصویری با دوستان و کاربران سراسر جهان است. این نرم افزار و اپلیکیشن Google Allo به تازگی توسط Google Inc طراحی و توسعه داده شده اند. برنامه تماس تصویری گوگل با امتیاز ۴٫۵ در گوگل پلی عملکرد قابل قبولی داشته است و طرفداران زیادی پیدا کرده است. برای برقراری تماس از طریق نرم افزار اندروید Google Duo شما نیاز به یک شماره تماس واقعی دارید. این برنامه که برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است با توجه به فناوری Web Real-Time Communication سرعت بالایی در برقراری تماس دارد که توسعه دهنگان این نرم افزار اتصال مداوم و عدم قطعی را تضمین کرده اند.

شرکت گوگل استفاده از این نرم افزار را برای کاربران بسیار آسان کرده است. این نرم افزار برخلاق دیگر نرم افزار ها که نیاز به اتصال به حساب کاربری گوگل و یا ساخت پروفایل یا حساب کاربری دارند، کاربران تنها با وارد کردن شماره تلفن که اسان ترین راه ممکن است را برای برقراری تماس تصویری انتخاب کرده است. این نرم افزار با رابط کاربری منحصر به فرد امکان استفاده از هر دو دوربین را به شما می دهد. اپلیکیشن Google Duo به کسانی که از پهنای باند کم و سرعت اینترنت پایینی دارند نیز امکان استفاده از این نرم افزار را با بالاترین کیفیت داده است.

نرم افزار اندروید Google Duo

نرم افزار اندروید Google Duo

زمانی که با این برنامه با شما تماس می گیرند شما می توانید تصویر آن شخص را ببینید اما آنها فقط زمانی که شما تماس را برقرار می کنید می توانند تصویر شما را ببینند.  شرکت گوگل تلاش می کند با نرم افزار اندروید Google Duo یک سرویس تماس تصویری ساده، ایمن وسریع را ارائه دهد که این دقیقه همان چیزی است که انتظار دارد برای کاربران اندروید عرضه کند. این نرم افزار که به تازگی منتشر شده است با ۱ میلیون کاربر و امکانات ویژه ای که دارد، یکی از برنامه های موفق گوگل به حساب می آید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید تماس تصویری گوگل :

  • پیش نمایش تصویر تماس گیرنده قبل از برقراری تماس
  • رابط کاربری بسیار عالی و بدون اتصال به حساب گوگل
  • تجربه سریعتر و تصویری قابل اطمینان تر

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید تماس تصویری گوگل :

  • رفع برخی مشکلات جزئی
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

نرم افزار اندروید تماس تصویری گوگل
نرم افزار اندروید تماس تصویری گوگل

دانلود باکس Download Box

نسخه v14.1.162695671.DR14 حجم 11 و 10 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده