نرم افزار اندروید یادداشت برداری

نرم افزار اندروید یادداشت برداری GNotes – Note everything v1.6.0

نرم افزار اندروید یادداشت برداری یک ابزار مناسب برای نگه داشتن همه ی یادداشت ها و نت برداری برای دانش آموزان و دانشجویان می باشد. در واقع با وارد شدن به این نرم افزار و استفاده از آن هر یادداشت و نوشته ای که در هر حسابی دارید را می توانید یک جا داشته باشید. اما اگر هم دوست داشته باشید می توانید داخل خود نرم افزار یادداشت های خود …

۱۳۹۵-۰۷-۱۵ 747 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

نرم افزار اندروید یادداشت برداری یک ابزار مناسب برای نگه داشتن همه ی یادداشت ها و نت برداری برای دانش آموزان و دانشجویان می باشد. در واقع با وارد شدن به این نرم افزار و استفاده از آن هر یادداشت و نوشته ای که در هر حسابی دارید را می توانید یک جا داشته باشید. اما اگر هم دوست داشته باشید می توانید داخل خود نرم افزار یادداشت های خود را ذخیره کنید. برای انجام این کار گزینه ی مثبت را انتخاب می کنید و هر چیزی که مد نظر دارید تایپ کنید. برنامه GNotes قابلیت هایی دارد که با استفاده از آن ها می توانید برای یادداشت های خود یادآوری، چک لیست قرار دهید و یا برای شخص خاصی ارسال کنید، که در کل نرم افزار اندروید یادداشت برداری را می توان یک ابزار یادداشت برداری و یادداشت نگه داری نام برد.

نرم افزار GNotes یک برنامه ساده است که یادداشت هایی از قبیل: ایجاد یک لیست خریدف نوشتن ایده، یادداشت های معمولی، نت برداری و… را برای شما در دسترس قرار می دهد. پشتیبانی از متن، عکس، یادداشت های صوتی، دست خط، نقاشی و… که به شما کمک می کند زندگی خود را سازماندهی کنید، از دیگر ویژگی های نرم افزار اندروید یادداشت برداری است. باری حفظ حریم شخصی خود می توانید این نرم افزار را با تنظیمات موجود در خود برنامه قفل کنید و یا این که از نرم افزار های قفل گذاری مثل +AppLock استفاده کنید.

نرم افزار اندروید یادداشت برداری

نرم افزار اندروید یادداشت برداری

نرم افزار GNotes با بیش از ۵ میلیون نصب در گوگل پلی و امتیاز ۴٫۴ توسط استودیوی Appest Inc طراحی شده است که یکی از محبوب ترین نرم افزارهای یادداشت برداری است.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید یادداشت برداری :

  • پشتیبانی از متن، عکس، یادداشت های صوتی و دست خط و نقاشی
  • پشتیبانی از فضای ابری گوگل که می توانید با استفاده از Gmail این کار را به خوبی انجام دهید
  • می توان در یادداشت ها یادآوری تعین کرد و برای حفظ حریم شخصی خود برنامه را قفل کرد
  • می توانید از یادداشت های خود بکاپ بگیرید و نسخه های پشتیبان را وارد نرم افزار کنید
  • جستجو در این برنامه به شما کمک می کند اطلاعات دقیق را در هر نقطه از نرم افزار پیدا کنید

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید یادداشت برداری :

  • بهبود نمایش یادداشت ها تحت مشاهده لیست
  • پیشرفت های دیگر و رفع اشکال.

پیش نمایش

نرم افزار اندروید یادداشت برداری
نرم افزار اندروید یادداشت برداری
نرم افزار اندروید یادداشت برداری

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.6.0 حجم 3 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده