بیمیتو

نرم افزار اندروید بیمیتو نسخه ی ۰٫۹۱٫۰

با نرم افزار بیمیتو به راحتی از بیمه های مختلف استفاده کنید. این نرم افزار اطلاعات و قابلیت های پر کاربردی را در مورد بیمه ها در اختیار شما قرار می دهد. متاسفانه حوادث همیشه در کمین هستند و ما باید راهی برای اطمینان بیشتر در مورد حوادث برای خود پیدا کنیم. بعضی از حوادث می توانند عواقب جبران نکردنی داشته باشند که تا آخر عمر زندگی شما را تحت …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۶-۳۰ 1517 بار ۱ دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار بیمیتو به راحتی از بیمه های مختلف استفاده کنید. این نرم افزار اطلاعات و قابلیت های پر کاربردی را در مورد بیمه ها در اختیار شما قرار می دهد.

متاسفانه حوادث همیشه در کمین هستند و ما باید راهی برای اطمینان بیشتر در مورد حوادث برای خود پیدا کنیم. بعضی از حوادث می توانند عواقب جبران نکردنی داشته باشند که تا آخر عمر زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار می دهد. از طرفی متاسفانه بعضی از حوادث ضرر های مالی جبران ناپذیری دارند که می توانند مدت ها زندگی شما را دچار مشکل بکند. بیمه ها برای کم کردن همین ضرر ها به روی کار آمدند و کمک زیادی به مردم کردند.

بیمه های مختلفی وجود دارند که شما می توانید بخش های مختلف زندگی خود را با اطمینان به آن ها بسپارید و نگرانی کمتری در مورد حوادث داشته باشید. از طرفی شرکت های بیمه گذار مختلفی نیز وجود دارند که هر کدام شرایط خاص خود را دارند و نقاط مثبت و منفی خاص خود را دارند که باعث می شود انتخاب برای شما سخت شود. نگران نباشید با بیمیتو می توانید راحت تر تصمیم بگیرید.

از طرفی هر بیمه ای تاریخ پایانی دارد که شما باید قبل از رسیدن به آن، بیمه خود را تمدید کنید تا با مشکلی مواجه نشوید. گاهی اوقات ما سر رسید بیمه ی خود را فراموش می کنیم، نرم افزار بیمیتو به ما کمک می کند تا سر رسید بیمه خود را فراموش نکنیم، بنابراین با توجه به کمک های زیادی که نرم افزار بیمه به ما می کند، می توان آن را جزو نرم افزار های کاربردی دانست.

بیمیتو

امکانات نرم افزار بیمیتو

همانطور که گفته شد، این نرم افزار کمک های زیادی به شما حول امور بیمه ای شما می کند. با این نرم افزار شما می توانید بیمه های مختلف بیمه گذار های متنوع را از جنبه های مختلف با هم مقایسه کنید و بیمه مورد نظر خود را آنلاین خریداری کنید و همینطور از سر رسید آن با خبر شوید. اگر می خواهید در خرید ها و وقت خود صرفه جویی کنید با استفاده از نرم افزار Cansell می توانید کتاب های دست دوم را خریداری کنید.

با نرم افزار بیمیتو می توانید به راحتی خود را بیمه کنید و از امکانات زیاد و البته پر کاربرد این نرم افزار استفاده کنید. بیمه های مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین را انتخاب کنید. شما می توانید نرم افزار بیمیتو را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید بیمیتو :

 • امکان پرداخت آنلاین حق بیمه
 • مقایسه قیمت ها و ویژگی های متفاوت بیمه های بیمه گذار های متنوع
 • اطلاع از سر رسید بیمه ها
 • تحویل رایگان بیمه نامه شما

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید بیمیتو :

 • همراه داشتن اطلاعات فردی بیمه و مدیریت آسان بیمه خود
 • رفع مشکلات جزئی
 • اضافه شدن امکان پرداخت در محل برای بیمه بدنه
 • اضافه شدن تمامی مراکز استان ها
 • امکان تعیین زمان دریافت
 • اضافه شدن پوشش های جدید
 • رفع ایرادات جزئی
 • رفع مشکلات و بهبود عملکرد
 • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید بیمیتو
نرم افزار اندروید بیمیتو
نرم افزار اندروید بیمیتو
نرم افزار اندروید بیمیتو

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.91.0 حجم 10 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

 • Azim 0 - پاسخ

  به نظر من خرید آنلاین بیمه در ایران هم امثال بعضی از کشورهای پیشرفته فوق العاده خوب است . به شرطی که شرکتهای بیمه مبلغ بیمه را پس از کسر کارمزدی که (به نمایندگان پرداخت می کنند) از بیمه گزاران دریافت کنند .چون در خرید اینترنتی ،کاربر صدور بیمه نامه ثالث و غیره ،خود بیمه گزار است . نتیجتا بایدنرخ بیمه ثالث و…اینترنتی ، باید به اندازه مثلا مبلغ شش درصد کارمزد، کمتر از نرخ بیمه اعلامی نمایندگان باشد .تا مردم کشور ما نیز امثال مردم سایر کشورهای پیشرفته رغبت زیادی به خرید بیمه اینترنتی نشان بدهند. و منبعد راسا خودشان مبادرت به استعلام و خرید بیمه ثالث و سایر بیمه ها بکنند.تا بین شرکتهای بیمه ، رقابت درکیفیت خدمات و فروش بیمه بوجود بیاید.